Interiérové dvere

 
 
Úvod > Interiérové dvere
 

Zaregistrujete sa a odteraz nakupujte so zľavou 1,5%.

 
 

Interiérové dvere

Na našej predajní Vám ponúkame nasledovné značky interiérových dverí:

 

POL-SKONE

Súčasná ponúka výrobkov POL-SKONE dokáže uspokojiť široké spektrum zákazníkov. Firma patrí  k moderným výrobcom s najšíršou ponukou otvorových výplní. Dvere POL-SKONE sú vyrábané v rôznych európskych normách a ponúkajú aj výrobu atypov.

 

OTVÁRAME NAJLEPŠIU AKCIU NA DVERE POL-SKONE!

Akciové letáky 2017

 

 

Katalóg a cenník 2017

 

Celý článok...
 

SAPELI

SAPELI je v súšasnej dobe najväčší a tradíciou najstarší výrobca dýhovaných dverí a zárubní v Českej republike. Poskytuje 5 - ročnú záruku na vybrané modely dverí. Ponúka bezkonkurenčné množstvo sortimentu dýhovaných dverí. Táto ponuka je doplnená aj o sortiment dverí fóliovaných a profilovaných, ktorá určite uspokojí každého zákazníka. Na výber sú dvere všetkých typov otvárania:otočné, kyvné, posuvné, lamelové, plné, presklenné, celosklenné, protipožiarne, mechanicky odolné, zvukovo izolačné a dvere rôznych klimatických podmienok. Taktiež má v ponuke široký sortiment zárubní, vrátane presklenných stien. Dvere SAPELI sú vyrábané v rôznych európskych normách a ponúkajú aj výrobu atypov.

KĽUČKY A KOVANIA SAPELI

 

Katalóg 2016 Cenník PRAKTIK 2016 Cenník KOMFORT 2018

Cenník Presklené steny
 
a nadsvetlíky

 

Celý článok...
 

PORTA DOORS

Ak by sme chceli definovať pojem dvere PORTA DOORS, kľudne by sme mohli povedať, že dvere sú pohybovo-plastická idea, ktorej hlavnou náplňou je oddeľovať jednotlivé časti od druhých. Dvere nie sú iba fragmentom bývania alebo verejných miest, dvere sú predovšetkým každodenným spoločníkom pri ľudských aktivitách, pri práci, pri odpočinku, pri trávení radostných udalostí, pri rokovaniach a v neposlednom rade aj pri rozvíjaní medziľudských vzťahov. Tento možno nezvyčajný pohľad na dvere odkrýva celkom neočakávanú funkciu v každodennej existencii človeka. Naše produkty nadväzujú na tradície vo výrobe dverí, ktoré Vás zavedú do sveta najnovších štýlov, vzorov a technológie výroby dverí. Sme presvedčení, že si z našej ponuky vyberiete podľa Vašich predstáv, vďaka čomu vznikne Vaše vlastná história. Všetky modely reprezentujú najvyššiu kvalitu výroby vrátane bezproblémového používania. Dbáme na každý detail konštrukcie našich výrobkov a predovšetkýcm na Vašu plnú spokojnosť. Dvere PORTA DOORS sú vyrábané v rôznych európskych normách a ponúkajú aj výrobu atypov.

Katalóg 2015/2016

Cenník 2017

 

 

SOLODOOR

Spoločnosť SOLODOOR, a. s. je tradičným, rýdzo českým výrobcom interiérových dverí a obložkových zárubní, ktorý sa dlhodobo zaraďuje k špičke tohto odvetvia v Českej republike a ktorý svojimi výrobkami každoročne významne posilňuje svoju pozíciu aj na zahraničných trhoch.

Solodoor katalóg 2016

Katalóg 2015

Cenník 2015

 

Celý článok...
 

VERTE

 

 

  Cennik VERTE TU! 

Cennik VERTE BASIC TU! 
 

Skla - JAP

Taktiež Vám ponúkame možnosť výberu sklenených dverí a zastien od firmy JAP.

Katalog skiel JAP

Náhľady ďalších motívov skiel najdete TU!