Ochrana súkromia

 
 
Úvod > Ochrana súkromia > Ochrana súkromia
 

Zaregistrujete sa a odteraz nakupujte so zľavou 1,5%.

 
 

Ochrana súkromia

Prevádzkovateľom internetového obchodu interiérovými doplnkami lugerex.sk (ďalej len "Obchod") je LUGEREX s.r.o.,  Komenského 2890/113, 069 01 Snina, IČO: 46 917 845, IČ-DPH: SK2023677205, Bankové spojenie: Fio banka, a.s. Košice, č. účtu: 21 00 35 94 31/8330

Aby sme Vám mohli poskytnúť všetky služby, potrebujeme o Vás vedieť základné informácie. Niektoré z nich majú povahu osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. My sa týmto zákonom pri používaní Vašich údajov riadime.

Odoslaním objednávky kupujúci udeľuje predávajúcemu v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v objednávke za účelom vybavenia objednávky a dodania tovaru, a to na dobu nevyhnutú na plnenie zmluvy predávajúcim. Poskytnutie osobných údajov kupujúcim je dobrovoľné. Kupujúci má právo svoj súhlas odvolať a to písomnou formou na adresu sídla predávajúceho.

Návšteva e-shopu

Počas Vašej návštevy sú na našom serveri uchovávané dočasné informácie, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie obchodu (napr. čo ste vložili do nákupného košíka, kedy ste na stránku prišli, odkiaľ ste na stránku prišli).

Údaje, ktoré zadávate pri platení

Pri samotných platbách je dôležité pripomenúť, že sa už nebudete nachádzať na našej stránke, pretože budete presmerovaný na stránku zvolenej banky, kde budete môcť peňažnú transakciu uskutočniť. Vaše bankové údaje ako napr. PIN či číslo vašej kreditnej karty nám teda nebudú dostupné, vymieňať si ich budete iba s bankou. Ak sa platbu podarilo úspešne zrealizovať, banka nás o tom bude ihneď elektronicky informovať a my budeme vedieť, že vašu objednávku môžeme začať vybavovať.

Údaje o Vašich nákupoch na lugerex.sk

Vaše objednávky sú zhromažďované. Je to potrebné pri zaistení dodávok tovaru, vybavovaní reklamácií a napokon slúžia i k Vašej spätnej kontrole. Informácie o nákupoch sú ukladané v bezpečnej databáze a nie sú poskytované tretej strane.

Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a Vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok.

Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.